افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در تهران

به گزارش وبلاگ پردازش هوشمند، مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در تهران از سالم بودن هوای پایتخت طی امروز (13 شهریور) اطلاع داد.

افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در تهران

حسین شهبازی در گفت و گو با وبلاگ پردازش هوشمند، با بیان اینکه بر اساس نتایج حاصل از پیش بینی پارامترهای هواشناسی برای شهر تهران به تدریج طی امروز (13 شهریور) بر میزان ناپایداری جوی افزوده می گردد، اظهار کرد: در برخی ساعات این روز وزش باد به بزرگی بالاتر از 5 متر بر ثانیه از سمت نواحی جنوب شرقی انتظار می رود که احتمال افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال دارد.

وی ادامه داد: این شرایط جوی طی فردا (14 شهریور) کم و بیش ادامه خواهد داشت و برای برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی 3 تا 5 متر بر ثانیه پیش بینی می گردد.

مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه بر این اساس انتظار میرود تا فردا (14 شهریور) برغلظت ذرات معلق به طور نسبی افزوده گردد، توضیح داد: تا روز آینده افزایش جزیی در دما هوا تهران مشاهده خواهد شد.

شهبازی در خاتمه با بیان اینکه کیفیت هوای 24 ساعت گذشته تهران منتهی به 8 صبح امروز با میانگین 75 در شرایط سالم قرار داشت، گفت: کیفیت هوا هم اکنون پایتخت نیز با میانگین 76 همچنان در شرایط سالم است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش موقتی غلظت ذرات معلق در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید