بیانیه حامی اقتصادی استقلال در خصوص بلیت فروشی دیدار با العین

به گزارش خبرنگاران، در این بیانیه آمده است: با توجه به حساسیت مسابقه تیم های استقلال ایران و العین در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا و در پی حواشی ایجاد شده جهت نحوه فروش بلیط این دیدار، اسپانسر باشگاه به منظور تنویر افکار عمومی و آگاهی بیشتر طرفداران استقلال بیانیه آرا به توضیح زیر منتشر می نماید:

بیانیه حامی اقتصادی استقلال در خصوص بلیت فروشی دیدار با العین

دیدار حساس استقلال ایران و العین امارات در پیش است و حامی اقتصادی استقلال همچون ماه های گذشته و با پایبندی به بندهای قرارداد فیمابین و در راستای تسهیل حضور طرفداران استقلال و فراهم شدن بسترهای لازم جهت حمایت همه جانبه از این نماینده کشورمان در رویارویی با حریفان آسیایی از جمله العین، آمادگی کامل دارد تا فروش بلیط دیدار با العین به صورت الکترونیکی و حضوری را انجام دهد. متأسفانه برخلاف تعهدات و برنامه ریزی های اجرا شده شاهد اقدامات کاملاً غیرحرفه ای از سوی بعضی مدیران باشگاه استقلال هستیم.

معرفی سه مجموعه ورزشی در تهران یکی از رفتارهای غیرحرفه ای مدیران فوق الذکر است که بدون در نظر دریافت شرایط حضور طرفداران استقلال در شهرستان های مختلف و بدون ارزیابی وضعیت حضور طرفداران پایتخت نشین نیز مشکلاتی را برای علاقه مندان استقلال ایجاد کرده است. یک آنالیز کلی نشان می دهد هزینه ایاب و ذهاب طرفداران شهرستانی و تهرانی جهت مراجعه به سه مجموعه معرفی شده برای تهیه بلیط به صورت حضوری از هزینه خرید بلیط نیز بیشتر خواهد شد. علاوه بر این موجبات اتلاف وقت طرفداران تیم استقلال را در پی خواهد داشت.

ناهماهنگی های فوق به حدی جدی و نامتعارف بوده که مدیران مجموعه های ورزشی انقلاب و شهید شیرودی به صراحت اعلام کرده اند که امکان فروش فیزیکی بلیط در این اماکن فراهم نمی باشد. به عنوان حامی اقتصادی باشگاه استقلال تأکید داریم که دیدار استقلال ایران و العین امارات به مثابه یک رویداد ملی است و در این بازی بین المللی نباید میزبانی نماینده کشورمان را قربانی بعضی بیملاحظه گری ها و نامدیریتی ها کنیم.

با استناد به قرارداد فیمابین بین حامی اقتصادی و باشگاه استقلال ایران، فروش بلیط (حضوری و اینترنتی) جز وظایف حامی اقتصادی است. به لحاظ اقتصادی اسپانسر باشگاه در این بحث ذینفع نمی باشد و حتی هزینه های جانبی مربوطه اعم از چاپ، فروش، توزیع و … را عهده دار است. و تاکنون با اتکا به اصول حرفه ای تا حد ممکن شرایط را برای حضور همه جانبه طرفداران تیم استقلال ایران فراهم کرده است. بنابراین اسپانسر باشگاه استقلال ایران به صراحت اعلام می نماید که بستر و امکانات لازم را در اختیار دارد و می تواند در اسرع وقت و به بهترین شکل ممکن بلیط ها را به دست طرفداران عزیز برساند.

این شرکت مکاتبات متعددی را با باشگاه استقلال و سایر مراجع ذیربط انجام داده است تا از اتفاقات اتفاق افتاده که باعث سردرگمی طرفداران محترم استقلال شده است جلوگیری به عمل آورد. پیرو اعلام های مکرر قبلی تأکید می گردد مکانیزم فروش اینترنتی و حضوری بلیط مسابقات به صورت کامل فراهم است. مکانیزمی که در تمامی مسابقات گذشته (داخلی و آسیایی) بدون هیچ مسئله ای اجرا شده است.

حامی اقتصادی در طول مدت قرارداد و طبق مفاد آن در کنار استقلال بوده کما اینکه جهت برطرف دغدغه طرفداران این باشگاه بزرگ کشورمان در زمینه تأمین اعتبارات و رضایت قلبی طرفداران از هیچ کوششی دریغ نکرده است و پرداختی های مستند مازاد از تعهدات قراردادی جهت خرید بازیکن، هزینه های جانبی و تسویه بدهی ها گواه این مطلب است.

بدیهی است برای دیدار استقلال ایران و العین امارات کلیه عواقب ناشی از ناهماهنگی های مدیران استقلال و عدم پایبندی آنها به قرارداد رسمی و نادیده دریافت شأن و منزلت طرفداران مستقیماً بر عهده عاملان این بی نظمی خواهد بود.

تا زمان دیدار استقلال و العین کمتر از 48 ساعت باقی مانده است. امیدواریم با درایت مدیرعامل باشگاه و هماهنگی با مدیران زیرمجموعه شرایط فراهم گردد تا استقلال ایران بتواند در روز سه شنبه از حمایت حداکثری طرفداران خود بهره مند گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بیانیه حامی اقتصادی استقلال در خصوص بلیت فروشی دیدار با العین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه حامی اقتصادی استقلال در خصوص بلیت فروشی دیدار با العین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید