واکنش رئیس هیئت مدیره استقلال به شایعه پرسپولیسی بودنش

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال به شایعه پرسپولیسی بودن خود واکنش نشان داد.

واکنش رئیس هیئت مدیره استقلال به شایعه پرسپولیسی بودنش

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، پس از انتخاب احمد سعادتمند به عنوان رئیس هئیت مدیره باشگاه استقلال، پستی از او در صفحات مجازی منتشر شده که او رفتن پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا را تبریک گفته است. این مسئله باعث شده که شائبه پرسپولیسی بودن او در صفحات مجازی مطرح گردد.

سعادتمند در واکنش به این موضوع به خبرنگاران گفت: در زیر همان پست نوشتم که با وجود استقلالی بودن، مسرور شدم یک تیم ایرانی به فینال آسیا صعود نموده است. دوستان فکر می نمایند من پرسپولیسی ام، در صورتی که پدرم رئیس هیئت فوتبال نوشهر بود و استقلال در گذشته وقتی به این شهر می آمد، مرحوم منصور پورحیدری تیم را به منزل ما می آورد. مرحوم پورحیدری اولین نفر در منزل مان نماز می خواند.

وی با بیان اینکه ریشه خانوادگی او استقلالی است، توضیح داد: تبریک گفتن به پرسپولیس که گناه ندارد. در زیر همان پست، یک نفر از سؤال کرد که چرا تو که استقلالی هستی، به پرسپولیس تبریک گفتی؟ پاسخ دادم 50 سال است که استقلالی ام، اما مسرورم یک تیم ایرانی به فینال آسیا رفته است. در مقطعی هم بحث مدیرعاملی ام در پرسپولیس مطرح شده بود و پرسپولیسی ها گفتند چرا یک استقلالی باید مدیرعامل پرسپولیس گردد. من هم پاسخ دادم چه کسی گفته قرار است مدیرعامل پرسپولیس شوم؟

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: به خاطر این موضوع، خودم را درگیر حواشی نمی کنم و خیلی هم مهم نیست چه چیزی می گویند. دوستان بهتر است کامنت ها را نیز بخوانند که اعلام نموده ام 50 سال است که استقلالی ام.

سعادتمند در انتها گفت: با وجود اینکه سِمت های زیادی داشتم، ولی امروز مسرورم که به هیئت مدیره استقلال آمده ام و روح پدرم شاد شده است. واقعا تصمیم گرفته ام به استقلال یاری کنم. بد نیست دوستان کامنت های زیر پست تبریک به پرسپولیس را بخوانند و سپس نظر بدهند. زمان همه چیز را ثابت می نماید، اما باز هم اعلام می کنم که خانواده ام و خودم استقلالی دو آتشه هستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "واکنش رئیس هیئت مدیره استقلال به شایعه پرسپولیسی بودنش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش رئیس هیئت مدیره استقلال به شایعه پرسپولیسی بودنش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید