اشتباهاتی که باعث مرگ ناگهانی در هنگام نیمه شب می گردد!

به گزارش وبلاگ پردازش هوشمند، انجام بعضی از کار ها در زمان خواب شبانه ممکن است باعث ایجاد مرگ ناگهانی افراد گردد.

اشتباهاتی که باعث مرگ ناگهانی در هنگام نیمه شب می گردد!

به گزارش خبرنگار، شاید شنیده باشید یا حتی در بین دوستان و آشنایان دیده باشید که فردی در صحت و سلامت کامل شب خوابیده است، اما بعد از آن دیگر از خواب بیدار نمی گردد.

همواره این سوال برای بازماندگان وجود دارد که چرا مرگ ناگهانی در هنگام نیمه شب اتفاق می افتد؟ حتی ممکن است این فرایند برای خود شما هم اتفاق بیفتد، در حالی که این مشکل وابسته به سن، شرایط سلامت جسمی و روانی فرد است.

اگه شما نیمه شب از خواب بلند می شوید که مثلا از داخل یخچال چیزی بخورید هرگز نباید این کار را بلافاصله بعد از بیدار شدن انجام بدید؛ چرا که این کار باعث اختلال در فرایند خون رسانی به مغز شما شده و به راحتی باعث می گردد ریتم آهنگ امواج مغزی تان به هم بخورد و شما به طور ناگهانی دچار مرگ مغزی شوید.

برای پیشگیری از مرگ ناگهانی شبانه، متخصصان فرمول 30 ثانیه یا 10 صلوات را توصیه می نمایند؛ به این معنی که وقتی نیمه شب از خواب بیدار می شوید حتما قبل از بلندشدن و تغییر حالت از خوابیده به نشسته تا عدد 30 شمرده یا بعد از فرستادن 10 صلوات از روی تخت برخیزید.

فرمول 30 ثانیه یا 10 صلوات تضمین نماینده سلامت مغز و قلب شما در زمان خواب است که توصیه آن به دیگران می تواند مانع از مرگ ناگهانی و اختلال در سلامتی اطرافیان باشد.

  • بدن انسان دقیقا چه مدت پس از مرگ مغزی می میرد؟ / ضایعه مغزی چطور سبب مرگ مغزی می گردد؟
  • فناوری نوین برای جلوگیری از سندرم مرگ ناگهانی نوزادان + تصاویر
منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اشتباهاتی که باعث مرگ ناگهانی در هنگام نیمه شب می گردد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتباهاتی که باعث مرگ ناگهانی در هنگام نیمه شب می گردد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید