الیزابت وارن رسما نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شد

ستانور دموکرات که برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اعلام نامزدی نموده است، با انتقاد شدید از رئیس جمهور فعلی این کشور وی را محصول نظامی برشمرد که از قدرتمندان و ثروتمندان حمایت می نماید و دیگران را می کوبد.

الیزابت وارن رسما نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شد

به گزارش ایلنا به نقل از روسیا الیوم، الیزابت وارن، سناتور دموکرات با اعلام نامزدی برای انتخابات سال 2020 تأکید کرد که دوباره قدرت را به مردم بازخواهد گرداند.

وی با انتقاد شدید از دونالد ترامپ، رئیس جمهوری فعلی آمریکا سیاست های وی را در راستای حمایت از قدرتمندان و ثروتمندان و نادیده دریافت اقشار دیگر جامعه توصیف کرد.

وارن که عضو مجلس سنای آمریکا از ایالت ماساچوست است، عصر روز گذشته، شنبه 20 بهمن، اظهار داشت که برای انتخابات ریاست جمهوری آینده آمریکا نامزد می گردد.

وی در توئیتر نوشت: با اعلام نامزدی خود برای انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده از تمام کسانی که در این تجمع مردمی ویژه مشارکت دارند، کمال سپاسگزاری را دارم. این سناتور دموکرات در ادامه اضافه نمود: این حرکت مردمی قطعا قدرت را به دست مردم، صاحب اصلی آن بازمی گرداند.

وارن با اعلام خبر تشکیل کمیته حمایتی گفت: این یک گام مقدماتی در اقدام های معمول نامزدی ریاست جمهوری است.

سناتور دموکرات با انتقاد شدید از ترامپ گفت: کسی که در حال حاضر در رأس کاخ سفید حضور دارد، دلیل عدم موفقیت در کشور ما نیست. کاملا ساده است، او آخرین و جدیدترین نمود اشتباه در آمریکاست، او محصول باند جعلی است که از ثروتمندان و قدرتمندان پشتیبانی می نماید و دیگران را می کوبد.

ترامپ در واکنش به اعلام نامزدی وارن امروز در توئیتر نوشت: امروز الیزابت وارن که من گاهی او را پوکاهانتس (دختر یکی از رؤسای معروف قبایل سرخپوستی آمریکا که در جنگ انگلیس علیه آمریکایی های پیشین به اسارت درآمد) می خوانم، به رقابت های انتخاباتی پیوست. آیا او به عنوان نخستین نامزد انتخاباتی بومیان آمریکا وارد عرصه انتخابات خواهد شد یا اینکه پس از 32 سال به این نتیجه خواهد رسید که این موضوع به خوبی جواب نمی دهد؟ به امید دیدار در رقابت های انتخاباتی، الیزابت!.

منبع: همشهری آنلاین

به "الیزابت وارن رسما نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الیزابت وارن رسما نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید