انهدام باند کلاهبرداری میلیاردی در بابلسر

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از انهدام باند کلاهبرداری یک میلیارد ریالی با فقره کلاهبرداری در این شهرستان اطلاع داد.

انهدام باند کلاهبرداری میلیاردی در بابلسر

به گزارش خبرنگاران،عبدالله رضوانی گفت: در پی مراجعه متصدیان چندین فروشگاه عمده تجهیزات ساختمانی به مراجع قضائی و انتظامی، مبنی بر این که افرادی به بهانه ساخت پروژه های دولتی و خرید لوازم و تجهیزات ساختمانی به صورت عمده، با پرداخت چک های جعلی از آنان کلاهبرداری نموده اند، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی نهاده شد.

وی توضیح داد: پس از هماهنگی های قضائی، کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و آنالیز های همه جانبه متهمان را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر اعلام کرد: با تشکیل تیم های عملیاتی، مأموران اعضای این باند را که به بهانه مشارکت در ساخت پروژه های دولتی و ... از مالباختگان کلاهبرداری نموده بودند، در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

رضوانی یادآور شد: متهمان تاکنون در مجموع به کلاهبرداری یک میلیارد ریالی از شهروندان با پرداخت چک های جعلی اقرار کردند و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر با بیان این که کلاهبرداران و افراد فرصت طلب معمولاً با ظاهری فریبنده، آراسته و با قدرت بیان فوق العاده طعمه های خود را انتخاب می نمایند به مردم و متصدیان شرکت ها و موسسات تجاری و تولیدی هشدار داد که برای پیشگیری از سوءاستفاده افراد فرصت طلب و سودجو، از اعتماد به افراد ناشناس خودداری نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "انهدام باند کلاهبرداری میلیاردی در بابلسر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انهدام باند کلاهبرداری میلیاردی در بابلسر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید