تامین منابع مالی برای اجرای پروژه نیلوفری، توسط شورای شهر تهران

به گزارش وبلاگ پردازش هوشمند، یک عضو شورای شهر تهران با اشاره به اجرای پروژه نیلوفری با هدف ارتقاء سرانه های منطقه 18 بر روی زمین های آزاد شده ناشی از انتقال خط آهن تهران - تبریز گفت: تامین مالی اجرای پروژه نیلوفری توسط شورا و شهرداری تهران صورت گرفته است.

تامین منابع مالی برای اجرای پروژه نیلوفری، توسط شورای شهر تهران

به گزارش وبلاگ پردازش هوشمند، افشین حبیب زاده در جلسه آنالیز مسائل اهالی منطقه 18 تهران که در محل مسجد امام حسین مجتبی (ع) برگزار می شد، گفت: باید به همه شهروندان این منطقه اطمینان بدهم که نمایندگان شما در مجلس و شورای اسلامی شهر، تمام هم وغمشان موضوعاتی است که شما با آن درگیر هستید اما باید به این نکته توجه داشته باشید که مسائل تهران آنقدر وسیع و گسترده است که نمی توان به یکباره آنها را حل و فصل کرد.

وی اضافه نمود: باید برای حل مسائل تهران برنامه ریزی داشته باشیم و با تامین اعتبارات مالی یکی یکی مسائل را حل و فصل کنیم. این منطقه تاکنون 19 مصوبه برای حل و فصل مسائلش در همین دیدارهای مردمی داشته که همه این موارد در حال پیگیری است.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به احداث بزرگراه شهید بروجردی گفت: فاز نخست این پروژه تا اواسط سال آینده افتتاح که با افتتاح این بزرگراه مشکل بازار آهن نیز در منطقه حل و فصل می گردد. کار خوب دیگری که در منطقه در حال اجرا است اجرای پروژه نیلوفری است که زمین های ناشی از انتقال خط آهن تهران ـ تبریز به زیر زمین به گونه ای مورد بهره برداری قرار می گیرد تا سرانه های این منطقه تامین گردد.

وی تاکید نمود: 3700 متر از زمین های انتقال خط آهن در منطقه 18 قرار گرفته است که در حال حاضر اجرای پروژه نیلوفری برای این زمین ها توسط شورا و شهرداری تامین مالی شده و در حال حاضر نیز در حال پیگیری است اما باید جذب سرمایه گذار برای آن انجام گردد.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: با برگزاری فراخوانی طرح هایی که می تواند جذب سرمایه گذار برای این پروژه را داشته باشند، انتخاب خواهند شد.

حبیب زاده با تاکید بر بهره گیری از توان نخبگان در سطح محلات گفت: شورایاری ها محل تجمع نخبگان محلات هستند؛ بنابراین درخواست نموده ایم درهای شورایاری ها به روی شهروندان و نخبگان محلات باز باشد و آنها بتوانند در جلسات شورایاری ها حضور داشته باشند تا بدین ترتیب از نظرات همه آنها بهره گرفته گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تامین منابع مالی برای اجرای پروژه نیلوفری، توسط شورای شهر تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تامین منابع مالی برای اجرای پروژه نیلوفری، توسط شورای شهر تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید