تماس ملک سلمان با ترامپ در پی تیراندازی دانشجوی سعودی در پایگاه فلوریدا

پادشاه سعودی در تماس تلفنی با رئیس جمهور آمریکا مراتب همدردی خود را با خانواده قربانیان حادثه تیراندازی توسط یک دانشجوی سعودی در یک پایگاه نظامی در ایالت فلوریدا ابراز داشت.

تماس ملک سلمان با ترامپ در پی تیراندازی دانشجوی سعودی در پایگاه فلوریدا

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بعد از ظهر آدینه به وقت محلی طی پیغامی در حساب کاربری رسمی خود در توئیتر گفت که ملک سلمان پادشاه سعودی با وی تماس گرفته و مراتب همدردی خود را با خانواده قربانیان حادثه تیراندازی امروز در یک پایگاه نظامی نیروی دریایی آمریکا در پنساکولا واقع در ایالت فلوریدا ابراز داشته است.

ترامپ در این پیغام توئیتری گفت: ملک سلمان پادشاه عربستان همین حالا با من تماس گرفت تا مراتب همدردی خود را با خانواده ها و دوستان قهرمانانی که طی حمله امروز در پنساکولای فلوریدا کشته یا زخمی شدند، ابراز کند و به آنها تسلیت بگوید.

وی در توئیت دیگری اضافه کرد: پادشاه [سعودی] به من گفت که مردم عربستان به شدت از اقدامات وحشیانه عامل تیراندازی خشمگین هستند و این فرد به هیچ وجه نماینده احساسات مردم عربستان که به مردم آمریکا عشق می ورزند، نیست.

در جریان تیراندازی در پایگاه هوایی-دریایی پنساکولا که صبح امروز به وقت محلی رخ داد، دست کم 4 نفر (از جمله فرد مهاجم) کشته و چندین نفر دیگر زخمی شدند.

ساعاتی بعد از این حادثه، یک مقام آمریکایی به آسوشیتد پرس گفت که عامل تیراندازی امروز آدینه در پایگاه هوایی-دریایی پنساکولا در ایالت فلوریدا یک دانشجوی هوانوردی از عربستان سعودی بوده است.

این مقام آمریکایی که خواسته نامش فاش نشود، اعلام نموده است که آنالیز های لازم درباره احتمال تروریستی بودن این حادثه هم اکنون از سوی مراجع مربوطه در حال اجرا است.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تماس ملک سلمان با ترامپ در پی تیراندازی دانشجوی سعودی در پایگاه فلوریدا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماس ملک سلمان با ترامپ در پی تیراندازی دانشجوی سعودی در پایگاه فلوریدا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید