تیم مربی ایرانی و بی بضاعت جلوی استراماچونی خوب بازی کرد، حلقه مفقوده استقلال مهاجم نیست

به گزارش وبلاگ پردازش هوشمند، پیشکسوت استقلال به انتقاد از عملکرد کادرفنی، بازیکنان و مدیریت آبی پوشان پرداخت و گفت که این تیم پیروز نمی شود چون افراد غیر متخصص در این تیم هستند.

تیم مربی ایرانی و بی بضاعت جلوی استراماچونی خوب بازی کرد، حلقه مفقوده استقلال مهاجم نیست

محمد مومنی در گفت وگو با خبرنگاران، درباره صعود استقلال به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی با پیروزی در وقت های اضافه بازی، گفت: نوع و روش بازی استقلال طرفداران را راضی نمی کند. این روش برای طرفدارانی که تا دیروز قهرمان بودند و تیم های بزرگتری را شکست داده اند، قابل قبول نیست. این نوع بازی برای من به عنوان یک طرفدار خوب نیست.

وی ادامه داد: این نوع بازی انگیزه ای به سکوها نمی دهد. فوتبال بی تحرک و کم رمق تداعی گر احساس خوب برای طرفداران استقلال نیست.

پیشکسوت استقلال در واکنش به این سوال که به نظرش استقلال همانند هر تیم قدرتمند و خوبی، بازیکن سوپراستار در اختیار دارد، با کنایه گفت: سوپراستار این تیم مدیریت باشگاه است. آن ها این بازیکنان را انتخاب کرده است.

مومنی همچنین با اشاره به حواشی اخیر وریا غفوری اظهار کرد: وریا غفوری ساکت ترین و راحت ترین بازیکن این تیم است. او فقط بازوبند کاپیتانی را به بازویش بسته است. به جای اینکه مسائل خارج از تیم را مطرح کند، به وضعیت تیم سروسامان بدهد تا مردم از او راضی باشند و بعد به مسائل دیگر بپردازد.

پیشکسوت استقلال همچنین درباره اینکه آیا استقلال بعد از گذشت حدودا 10 بازی توانسته فوتبال بهتری را ارائه دهد، گفت: امروز وریا غفوری روی یک تاکتیک فردی گل زد. استقلال از لحاظ تاکتیکی به جایی نرسید. روش و راهکار استراماچونی مشکل را حل نمی کند. یک مربی ایرانی با بضاعت کم، جلوی کسی که از اروپا آمده است، فوتبال خوبی بازی کرد.

وی ادامه داد: نمی گویم توانایی مربی داخلی بیشتر است اما کمتر از مربی خارجی نیست. استقلال چقدر هزینه کرده است که باید 111 دقیقه برای رسیدن به گل تلاش کند و در وقت اضافه گل بزند.

مومنی تاکید کرد: اگر استقلال فجرسپاسی را شکست داد به خاطر افت بدنی بازیکنان این تیم بود. تیم لیگ یکی در همین حد انرژی دارد. آن ها در وقت اضافه توانایی فیزیکی نداشتند. به نظرم باید استراماچونی روشی را به وجود بیاورد که تیم بهتر بازی کند.

پیشکسوت استقلال گفت: حلقه مفقوده استقلال مهاجم نیست بلکه افراد غیرمتخصص در این باشگاه مهاجم را علاج کار تیم می دانند. مگر تبریزی، قائدی و دیباته حضور ندارند؟ وقتی هافبک بلد نیست پاس بدهد و درزهای عمقی را باز کند، مهاجم چه کار می تواند انجام دهد؟ 10 مهاجم هم بیاورید، مشکل حل نمی شود. استقلال پیروز نمی شود چون افراد غیر متخصص در این تیم هستند و و فکر می کنند مشکل تیم نبود مهاجم است. مهاجم با توپی گل می زند که در موقعیت خوب باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تیم مربی ایرانی و بی بضاعت جلوی استراماچونی خوب بازی کرد، حلقه مفقوده استقلال مهاجم نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم مربی ایرانی و بی بضاعت جلوی استراماچونی خوب بازی کرد، حلقه مفقوده استقلال مهاجم نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید