خوان کارلوس همسرش را جا گذاشت و رفت ، معشوقه پادشاه بدنام اسپانیا کیست؟

به گزارش وبلاگ پردازش هوشمند، پادشاه پیشین اسپانیا که گفته می گردد دست کم 40 سال می گردد با همسرش روابط زناشویی ندارد، با یکی از نزدیک ترین و قدیمی ترین یاران خود به تبعیدی خودخواسته در یکی از اشرافی ترین هتل های ابوظبی رفت.

خوان کارلوس همسرش را جا گذاشت و رفت ، معشوقه پادشاه بدنام اسپانیا کیست؟

به گزارش وبلاگ پردازش هوشمند به نقل از دیلی میل، خوان کارلوس حدود 10 روز پیش گفت برای همواره اسپانیا را ترک نموده و گفته می گردد کسی که همراه او در هتل پنج ستاره و اشرافی قصر الامارات ابوظبی اقامت دارد، کسی نیست جز وفادارترین یار پادشاه پیشین در 40 سال گذشته یعنی مارتا گایا. این طراح داخلی که در چهار دهه گذشته همه جا همراه خوان کارلوس حضور داشته، سوار بر یک کشتی تفریحی نزد او در امیرنشین امارات رفته است.

  • شبی 13 هزار دلار | اقامت پادشاه بدنام اسپانیا در هتل پنج ستاره ابوظبی

پیلار آیر، نویسنده اسپانیایی و کارشناس امور خاندان سلطنتی مدعی است خوان کارلوس و همسر رسمی اش سوفیا از سال 1976 هرگز با هم روابط زناشویی نداشته اند؛ یعنی درست از همان زمان که سوفیا مچ پادشاه بدنام را گرفت و رسوایی جنسی او فاش شد. در این 44 ساله خوان کارلوس و همسرش در قصر سلطنتی هم در اتاق های جداگانه می خوابیدند و حالا هم که پادشاه پیشین به امارات گریخته، سوفیا نزد خانواده خودش در مایورکا مانده است.

بعضی منابع و کارشناسان اسپانیایی معتقدند خوان کارلوس در 82 سال زندگی خود دست کم 5000 معشوق ریز و درشت داشته و حالا نوبت آن است دور از چشم مردم اسپانیا عشق 40 سال اخیرش را به همه معرفی کند. گفته می گردد او فقط با دو چمدان اسناد و مدارک و لوازم ضروری از زادگاهش به مقصد ابوظبی خارج شده و در یکی از سوئیت های اشرافی هتل قصر الامارات با هزینه تقریبی هر شب 275 میلیون تومان اقامت نموده است.

مارتا گایا که گفته می گردد از 40 سال پیش در زندگی پادشاه پیشین حضور دارد اما هنوز تصویر مشترک آنها منتشر نشده است

همزمان با انتشار این اخبار و گزارش ها، مردم معترض به خیابان های مادرید آمدند تا مخالفت خود را با ادامه حکومت خاندان پادشاهی به گوش شاه فیلیپ ششم و خانواده اش برسانند. ضمن اینکه 63 درصد از شرکت کنندگان در یک نظرسنجی ایده فرار کردن خوان کارلوس را کاری بسیار بد و زشت از سوی پادشاه پیشین دانستند.

چت اختصاصی که خوان کارلوس و همراهانش را از مبدا ویگو در شمال غربی اسپانیا تا ابوظبی در حاشیه خلیج فارس برد، راستا 6036 کیلومتری را در هفت ساعت و 13 دقیقه پرواز کرد. این جت 59 میلیون دلاری از نوع بمباردیر گلوبال 5000 است که نزدیکان خوان کارلوس آن از یک شرکت در مالت اجاره نموده اند.

منبع: همشهری آنلاین

به "خوان کارلوس همسرش را جا گذاشت و رفت ، معشوقه پادشاه بدنام اسپانیا کیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خوان کارلوس همسرش را جا گذاشت و رفت ، معشوقه پادشاه بدنام اسپانیا کیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید