ضیایی: کیفیت ویدیو چک ایرانی چیزز از مشابه خارجی کم ندارد

به گزارش وبلاگ پردازش هوشمند، رئیس فدراسیون والیبال گفت: شهرستان ها می توانند به صورت استیجاری از ویدئو چک ایرانی استفاده نمایند.

ضیایی: کیفیت ویدیو چک ایرانی چیزز از مشابه خارجی کم ندارد

به گزارش وبلاگ پردازش هوشمند، احمد ضیایی رئیس فدراسیون والیبال که امروز(چهارشنبه) به همراه امیرحسین منظمی دبیر فدراسیون والیبال به خانه والیبال آمده بود و از نزدیک دیدار تیم های سایپا و خاتم اردکان را مشاهده می کرد در بین بازی در حضور پیشکسوتان والیبال و مسئولان هیئت والیبال تهران نخستین دستگاه ویدیو چک ایرانی را افتتاح کرد.

ضیایی در جمع وبلاگ پردازش هوشمند درباره استقرار این دستگاه در خانه والیبال گفت: خوشبختانه صنعتگران و محققان ایرانی به توانایی های مورد احتیاج در ورزش و به خصوص والیبال دست یافته اند و هم اکنون خوشحالیم که توانستیم این دستگاه را بهره برداری کنیم. برای بهره برداری از این دستگاه دوستانمان در هیئت والیبال کوشش زیادی کردند و در سال گذشته نیز توضیحاتی داده بودند اما فرصت کافی برای استفاده از آن پیش نیامده بود.

او اضافه نمود: در سال گذشته نیز این امکان بود که از دستگاه ویدئو چک استفاده گردد اما به دلیل وسع مالی پایین برخی شهرستان ها برای جابه جایی، این امر رخ نداد ولی در فصل جاری شهرستان ها می توانند به صورت اجاره ای این دستگاه را در سالن مورد نظرشان مستقر نمایند.

ضیایی در ادامه صحبت هایش اعلام نمود: در نشست فدراسیون جهانی در لوزان رئیس فدراسیون جهانی اظهار داشت که 40 درصد از درخواست های ویدیو چک مثبت بوده است. این آمار نشان از آن دارد که استفاده از ویدئو چک برای اجرای عدالت الزام آور است.

رئیس فدراسیون والیبال گفت: من کیفیت این دستگاه را دیدم و به نظرم با کیفیت دستگاه های مشابه خارجی برابری می نماید اما قیمت آن بسیار پایین تر است دستگاه های خارجی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "ضیایی: کیفیت ویدیو چک ایرانی چیزز از مشابه خارجی کم ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضیایی: کیفیت ویدیو چک ایرانی چیزز از مشابه خارجی کم ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید