برگزاری مسابقات جام ملت های اسکیت، ایران میزبان مسابقات غرب آسیا شد

رئیس فدراسیون اسکیت از برگزاری جام ملت های آسیا برای نخستین بار در این رشته اطلاع داد.

برگزاری مسابقات جام ملت های اسکیت، ایران میزبان مسابقات غرب آسیا شد

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکیت، نشست هیئت رئیسه فدراسیون اسکیت با حضور بهمن محمدرضایی رئیس فدراسیون ، مجید هنرجو، کوروش فولادی، حسین خیری نیا، مریم وفاخواه، علیرضا نصیری، علیرضا روستاکاری، حصاری، اکبری و سید مسعود دکه اعضای هیئت رئیسه در این فدراسیون برگزار گردید.

محمد رضایی در ابتدا گزارشی از ارتقای برنامه های پیشرو در زمینه آموزش، مسابقات، فرهنگی، اطلاع رسانی، اعزام سه ورزشکار دختر عضو تیم ملی اسکیت برد به کمپ آموزشی نانجینگ چین با حمایت شورای المپیک آسیا و .... ارائه داد.

وی همچنین در این جلسه از برگزاری جام ملت های اسکیت آسیا هر دو سال یکبار برای نخستین بار اطلاع داد.

محمدرضایی مطرح کرد: باید کوشش گردد تا کشورهای غرب آسیا را در زمینه اسکیت فعال کنیم و آنها را عضو اسکیت آسیا کنیم و به همین دلیل بزودی مسابقات غرب آسیا با موضوع و برنامه ریزی فدراسیون اسکیت ایران را برگزار خواهیم کرد.

محمدرضایی در ادامه گفت: بزودی سایت فدراسیون آسیا با سه زبان انگلیسی ، فارسی و چینی بروز رسانی خواهد شد و بخش فارسی سایت فدراسیون آسیا را روابط عمومی و روابط بین الملل فدراسیون اسکیت کشورمان پوشش محتوایی و تصویری می دهد.

رئیس فدراسیون اسکیت اضافه نمود: بزودی ایران میزبان کمیته اسکیت آسیا خواهد بود تا اعضای آسیایی کمیته اسکیت از نزدیک اماکن ورزشی را بازدید نمایند.

وی در انتها به برگزاری دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش اسکیت اشاره نمود و گفت: با توجه به پیگیری ها و رایزنی های

فدراسیون اسکیت با وزارت ورزش و جوانان ، علاوه بر رشته اسکیت سرعت ، رشته اسکیت فری استایل نیز در این دوره از المپیاد استعدادهای برتر اضافه شد که جا دارد از زحمات سعادتمند، عظیمی و دولو جهت این امر مهم تقدیر و تشکر کنم.

در این جلسه کوروش فولادی عضو هیئت رئیسه فدراسیون اسکیت از زحمات رئیس فدراسیون تشکر کرد و گفت: به جرات می توانم اعلام کنم فدراسیون اسکیت فعالترین و پویا ترین فدراسیونی است که سراغ دارم و روزهای بسیار درخشانی را برای این ورزش با سکانداری بهمن محمدرضایی می بینم.

مجید هنرجو نایب رئیس فدراسیون و عضو هیئت رئیسه نیز پیرامون مسابقات جهانی 2019 اسپانیا گزارشی به حاضرین داد و از زحمات و کوشش های بی دریغ رئیس فدراسیون و سایر اعضا تقدیر و تشکر کرد.

همچنین علیرضا نصیری دبیر فدراسیون اسکیت از زحمات رئیس فدراسیون و کلیه اعضای هیئت رئیسه تقدیر و تشکر کرد و گفت: دومین دوره مسابقات المپیاد استعدادهای برتر سال جاری به میزبانی استان های مازندران (اسکیت سرعت و اسکیت فری استایل در بخش بانوان 6 تا 9 شهریور ماه)، استان تهران (اسکیت فری استایل در بخش آقایان 4تا 6 شهریور ماه) و استان آذربایجان غربی (اسکیت سرعت آقایان 1تا 4 شهریور ماه) با حضور فعال 32 استان و 1300 ورزشکار برگزار می گردد.

خیری نیا عضو هیئت رئیسه و رئیس هیات اسکیت مازندران نیز آمادگی این استان جهت میزبانی دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر را اظهار داشت و از اعضای هیات رییسه نیز دعوت نمود تا در این مسابقات حضور بهم رسانند.

سپس اعضا هیئت رئیسه در حوزه های مختلف، چارت جدید فدراسیون اسکیت ، دستورالعمل سطح بندی دوره های آموزشی ، صدور گواهینامه های فنی ، آنالیز دستورالعمل جدید برگزاری مسابقات لیگی در کلیه رشته های تحت پوشش و راهکارهای جذب اسپانسر و حامی اقتصادی بحث و گفتگو کردند و تصمیمات جدید را به شور گذاشته و مصوب کردند.

در انتها این جلسه ابلاغ سرپرستی مسابقات دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر اسکیت توسط کوروش فولادی به روسای هیئت اسکیت استان های مازندران ، آذربایجان غربی و تهران اهدا شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برگزاری مسابقات جام ملت های اسکیت، ایران میزبان مسابقات غرب آسیا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مسابقات جام ملت های اسکیت، ایران میزبان مسابقات غرب آسیا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید