نامشخص بودن آغاز لیگ به نفع پرسپولیس است، چیزی از اسدی نمی دانم

به گزارش خبرنگاران، گابریل کالدرون پس از پیروزی امروز چهار بر صفر پرسپولیس مقابل نیروی زمینی در دیدار رده بندی تورنمنت چهارجانبه شهدا به خبرنگاران گفت: به نیروی زمینی بابت سبک بازی اش تبریک می گویم. دو دیدار تدارکاتی با آنها داشتیم که خیلی به ما یاری کرد.

نامشخص بودن آغاز لیگ به نفع پرسپولیس است، چیزی از اسدی نمی دانم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه نمود: همانطور که گفتم در بازی های اینچنینی باید به شناخت لازم و کامل نسبت به عملکرد بازیکنان تیم برسیم. ما بازی تدارکاتی می خواهیم تا به میزان دقت بالا هم برسیم.

وی درباره پیروزی پرسپولیس در این دیدار تاکید نمود: نیروی زمینی به نفع فوتبال در ایران، کار کرد. ما طبق روال عادی خودمان کار را ادامه می دهیم و با دو تیم دیگر هم بازی می کنیم. برنامه خومان را به همین منوال ادامه می دهیم.

کالدرون درباره عملکرد بازیکنان خود توضیح داد: از روحیه بازیکنان راضی هستم. کارهایی که در تمرینات انجام داده بودیم را در زمین پیاده کردیم. باید از تیم خودم بابت این سبک بازی تشکر کنم.

وی درباره تعویق نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر توضیح داد: من هنوز تاریخ آغاز لیگ را نمی دانم ولی این به کار ما می آید. با توجه به اینکه نتوانستیم دراستانبول بازی کنیم و از طرف دیگر منتظر مهاجم هستیم که هنوز به ما اضافه نشده است به ما فرصت کار کردن می دهد.

کالدرون در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد تاکتیک پرسپولیس تغییر کرد اضافه نمود: نسبت به بازی قبلی هیچ تغییری نداشتیم. در بازی امروز با تجربه ها بازی کردند. من امیری را بیشتر در حمله می خواهم چون او می تواند گل بزند.

وی در خاتمه راجع به احتمال حضور رضا اسدی در پرسپولیس اضافه نمود: من چیزی درباره او نمی دانم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نامشخص بودن آغاز لیگ به نفع پرسپولیس است، چیزی از اسدی نمی دانم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامشخص بودن آغاز لیگ به نفع پرسپولیس است، چیزی از اسدی نمی دانم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید