همراهی مردم با نظام اسلامی مانع از تحقق خواسته های دشمن شده است

به گزارش خبرنگاران، سکینه الماسی عصر یکشنبه در آئین بهره برداری از طرح های عمرانی بردخون گفت: مردم ایران بارها آزمایش شده اند و در مقابل همه سختی و دشواری ها مقاومت نموده اند و هیچگاه دست از انقلاب و نظام برنمی دارند.

همراهی مردم با نظام اسلامی مانع از تحقق خواسته های دشمن شده است

وی اضافه نمود: دشمنان کوشش کردند با تهدید، تحریم و ایجاد اختلاف به اهداف خود برسند اما همدلی و همراهی مردم با نظام اسلامی مانع از تحقق خواسته های دشمن شده است.

فرماندار شهرستان دیر در آیین بهره برداری و شروع پروژه های بخش بردخون گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای بزرگی داشت و آزادی و استقلال دو هدیه ارزشمند است که نصیب مردم وفادار ایران شده است.

کریم علی حسنی اضافه نمود: مردم با اتکا به نیروی الهی وارد صحنه شدند و طاغوت را از میان برداشتند و با رهبری های حضرت امام راحل انقلابی را ایجاد کردند که کاخ های ظلم و زور را به لرزه درآورد.

علی حسنی خواهان حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن شد و گفت: دشمنان اسلام کردند مردم را از انقلاب و نظام دور نمایند اما مردم در این 40 سال وفاداری خود را ابراز داشته اند و همیشه همراه و حامی نظام اسلامی بوده اند.

در ادامه زیرسازی و آسفالت 15 هزار مترمربع از کوچه ها و معابر شهر با اعتبار4000 میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی، زمین فوتسال بوستان امید شهر بردخون به مساحت 800 مترمربع و اعتبار 2500 میلیون ریال، بهسازی معابر روستای مغدان با 870 مترمربع آسفالت و 800 مترمربع پیاده رو با اعتبار 5000 میلیون ریال و ساختمان دهیاری به مساحت 80 مترمربع به بهره برداری رسید.

همچنین عملیات ساخت خیابان سجادیه به طول 500 متر و اعتبار 4000 میلیون ریال، خیابان بهزیستی به طول 610 متر و اعتبار 5500 میلیون ریال، ساماندهی بوستان شهدای گمنام به مساحت 53 مترمربع و اعتبار 1500 میلیون ریال و ساختمان دبستان حافظ به مساحت 1470 مترمربع و اعتبار 58 میلیارد ریال شروع شد.

یادآور می گردد فرماندار شهرستان نیز قول داد اعتبار احداث یک چمن مصنوعی با اعتبار 2000 میلیون در شهر بردخون را تامین کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "همراهی مردم با نظام اسلامی مانع از تحقق خواسته های دشمن شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همراهی مردم با نظام اسلامی مانع از تحقق خواسته های دشمن شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید