کی روش و دالیچ گزینه های سرمربیگری کلمبیا

فدراسیون فوتبال کلمبیا با وجود انتخاب سرمربی موقت برای تیم ملی این کشور برای سال جدیدی میلادی دنبال سرمربی جدید است.

کی روش و دالیچ گزینه های سرمربیگری کلمبیا

به گزارش خبرنگاران ،فدراسیون فوتبال کلمبیا با انتشار بیانیه ای بیان کرد آرتورو رِیس، سرمربی تیم زیر 20 سال کلمبیا به طور موقت راهنمایی تیم ملی فوتبال کلمبیا را در بازی های دوستانه پیش روی این تیم مقابل ونزوئلا و آرژانتین، برعهده خواهد داشت.

بر اساس گزارش روزنامه اِکسترا کلمبیا؛ فدراسیون فوتبال کلمبیا دو گزینه نهایی برای سپردن راهنمایی تیم ملی فوتبال این کشور را مدنظر دارد که یکی از آنها کارلوس کی روش پرتغالی و دیگری زلاتکو دالیچ کروات است. این دو مربی در جام جهانی 2018 حضور داشتند که کارلوس کی روش با تیم ملی ایران در همان مرحله گروهی از مسابقات حذف شدند و زلاتکو دالیچ با تیم ملی کرواسی تا فینال این رقابت ها پیش رفت، جایی که با نتیجه 4 بر 2 مغلوب فرانسه شدند.

اکسترا نوشته: کارلوس کی روش گزینه اول فدراسیون فوتبال کلمبیا برای سرمربیگری این تیم است، اما این فدارسیون تا سرانجام امسال سرمربی جدیدی را منصوب نخواهند کرد.سران فدراسیون فوتبال کلمبیا به دنبال این هستند تا خوسه پکرمن را برای تمدید قرارداد متقاعد نمایند که اگر این اتفاق بیفتد او تنها تا سال آینده میلادی راهنمایی کلمبیا را برعهده خواهد گرفت.در کنار دو گزینه نهایی یعنی کی روش و دالیچ؛ خوان کارلوس اوسوریو دیگر گزینه مدنظر مدیران فدراسیون فوتبال کلمبیا است. قرار است دو روز دیگر جلسه ای بین اعضای این فدراسیون برگزار گردد و در مورد انتخاب سرمربی بعدی تیم تصمیم گیری هایی صورت بگیرد.

3-220

منبع: ایران ورزشی

به "کی روش و دالیچ گزینه های سرمربیگری کلمبیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کی روش و دالیچ گزینه های سرمربیگری کلمبیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید