احتمال صدور مجوز تشکیل اردوهای ملی، خبری از تصمیم گیری در خصوص برگزاری لیگ های مختلف نیست

به گزارش وبلاگ پردازش هوشمند، ستاد مقابله با کرونا در ورزش به زودی تصمیمش در خصوص تشکیل اردوهای تیم های ملی به شکل قرنطینه در رشته های مختلف را اعلام خواهد نمود.

احتمال صدور مجوز تشکیل اردوهای ملی، خبری از تصمیم گیری در خصوص برگزاری لیگ های مختلف نیست

به گزارش وبلاگ پردازش هوشمند، در هفته های اخیر فدراسیون های کشتی، تکواندو، هندبال، هاکی، دوومیدانی به شدت خواهان دریافت مجوز تشکیل اردوهای تیم ملی خود را داشته اند. آنها با استناد به در پیش بودن مسابقات بین المللی از ستاد مقابله با کرونا در ورزش خواسته اند که مجوز شروع فعالیت های خود صادر گردد.

در همین زمینه امروز جلسه مهمی در این ستاد تشکیل می گردد که نمایندگانی از فدراسیون پزشکی ورزشی نیز در آن حضور خواهند داشت. در این نشست قرار نیست در خصوص برگزاری مسابقه تصمیم گیری گردد، بلکه در زمینه تشکیل اردوهای تیم ملی در شرایط قرنطینه تصمیم گیری می گردد.

این در حالی است که این روزها فدراسیون کشتی و سازمان لیگ مُصرانه به دنبال دریافت مجوز برای برگزاری رقابت های لیگ برتر آزاد و فرنگی هستند اما در فاز اول تصمیم گیری از سوی ستاد مقابله با کرونا، صدور مجوز برای تشکیل اردوهای تیم ملی در دستور کار واقع شده است.

فدراسیون های ورزشی نیز در همین زمینه پروتکل هایی را برای تشکیل اردو و مسابقه در اختیار فدراسیون پزشکی و ستاد مقابله با کرونا در ورزش قرار داده اند که در ایام کرونا به چه شکل اردو و مسابقه برگزار نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "احتمال صدور مجوز تشکیل اردوهای ملی، خبری از تصمیم گیری در خصوص برگزاری لیگ های مختلف نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال صدور مجوز تشکیل اردوهای ملی، خبری از تصمیم گیری در خصوص برگزاری لیگ های مختلف نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید