اعضای شورای شهر یک نفر را برای مجمع عمومی مترو انتخاب کردند

اعضای شورای اسلامی شهر تهران در هشتادمین جلسه علنی شورای شهر تهران معرفی سه نفر افراد آگاه و صاحب نظر جهت عضویت در مجمع عمومی شرکت راه آهن شهری تهران و حومه را مورد آنالیز قرار دادند.

اعضای شورای شهر یک نفر را برای مجمع عمومی مترو انتخاب کردند

به گزارش خبرنگاران، پورسید آقایی معاون حمل و نقل شهرداری تهران در جریان انتخاب سه نفر از اعضای مجمع عمومی متروی تهران گفت: مجمع اصولا از یک نهاد سیاستگذار است و جایی محسوب می گردد که باید افراد تجربه بسیاری برای حضور در آن داشته باشند. لذا ما باید از افراد با تجربه برای عضویت در مجمع استفاده کنیم و از افراد جوان برای حوزه اجرایی بهره بگیریم که خوشبختانه امروز در مجموعه متروی تهران این رخ داده است.

وی اضافه نمود: مجمع عمومی شرکت راه آهن تهران و حومه سالانه دو بار تشکیل جلسه می دهد که باید سیاستگذاری های کلان در این مجمع انجام گردد. بی تردید برگزاری دو جلسه به صورت سالانه وقت زیادی از افراد نمی گیرد؛ لذا آنها می توانند با داشتن سایر مشغله های خود برای حضور در این مجمع نیز وقت بگذارند.

پورسیدآقایی ادامه داد: زمان آقای نجفی آقایان ترکان و شافعی برای این مجمع معرفی شدند که به دلیل تجربه بالای آنها آقای نجفی نسبت به حضور آنها در این مجمع اقدام نموده بود. در این دوره نیز مجددا آقایان ترکان، شافعی به همراه آقای رستمی معرفی شدند که می توانند کار موثری را در مترو همراه با هدایت جوانان انجام دهند.

وی تاکید نمود: اجازه دهید که مجمع با افراد جدید تشکیل گردد و در خصوص اضافه شدن رئیس کمیسیون حمل و نقل نیز که پیشنهاد کمیسیون بوده مغایر قانون است چرا که به صراحت آمده که شورا در عزل و نصب ها نباید دخالت کند اما باز هم اگر شورا اصرار دارد که این موضوع مغایر قانون نیست ما نیز می پذیریم.

به گزارش خبرنگاران، نهایتا اعضای شورای اسلامی شهر تهران یک نفر از سه نفر پیشنهادی یعنی رستمی را به عنوان عضو مجمع عمومی مترو انتخاب کردند که از میان 14 رأی اخذ گردیده سه رأی سفید داده شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعضای شورای شهر یک نفر را برای مجمع عمومی مترو انتخاب کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای شورای شهر یک نفر را برای مجمع عمومی مترو انتخاب کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید