زمان آغاز کلاس های آموزشی نودانشجویان شریف اعلام شد

به گزارش وبلاگ پردازش هوشمند، خبرگزاری خبرنگاران-کلاس های آموزشی دانشجویان جدیدالورود آزمون سراسری دانشگاه شریف شروع می گردد.

زمان آغاز کلاس های آموزشی نودانشجویان شریف اعلام شد

به گزارش وبلاگ پردازش هوشمند ، بر اساس اعلام معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی شریف، با توجه به تاخیر در اعلام نتایج نهایی آزمون های سراسری سال 1399 و مدت زمان پیش بینی شده برای انجام فرآیند ثبت نام و انتخاب واحد درسی دانشجویان نوورود، کلاس های مربوط به این دسته از دانشجویان از شنبه، 17 آبان 1399 آغاز خواهد شد.

همچنین برای اطلاع دانشجویان نوورود از آدرس مجازی کلاس ها، ضروری است آدرس این کلاس ها به وسیله معاونت آموزشی دانشکده ها در سامانه آموزش ثبت گردد، به گونه ای که دانشجویان در هنگام اخذ درس، از آدرس برگزاری کلاس آگاه شوند.

ضمن اینکه ممکن است ثبت نام تعدادی از دانشجویان نوورود به دلیل نقص مدارک با تاخیر انجام گردد، پیشنهاد می گردد در هفته های ابتدایی آغاز کلاس های این دسته از دانشجویان ترجیحاً از آدرس های عمومی مختص به استادان روی سامانه کلاس های مجازی (vclass) برای برگزاری کلاس ها استفاده گردد.(به جای استفاده از لینک اختصاصی دروس روی این سامانه که به وسیله سامانه درس افزار شریف (cw) دسترسی به آن برای دانشجویان ثبت نامی در درس امکان پذیر است).مطابق با موارد ذکر شده در اطلاعیه های قبلی، دانشجویان قدیمی (غیر نوورود) نیز امکان اخذ دروس ارائه شده برای دانشجویان نوورود را مطابق با زمان بندی که متعاقباً اعلام می گردد، خواهند داشت.

با این وجود، دانشجویان قدیمی امکان حذف یا اضافه کردن دروسی را که کلاس های آن ها از ابتدای نیم سال تحصیلی جاری آغاز شده است، در بازه انتخاب واحد دانشجویان نوورود نخواهند داشت.

منبع: خبرگزاری آریا

به "زمان آغاز کلاس های آموزشی نودانشجویان شریف اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان آغاز کلاس های آموزشی نودانشجویان شریف اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید