واکنش آنچلوتی بعد از شکست سنگین ناپولی

سرمربی ناپولی با وجود شکست سنگین برابر سامپدوریا تاکید نمود که تیمش احتیاج به تغییر ندارد.

واکنش آنچلوتی بعد از شکست سنگین ناپولی

به گزارش خبرنگاران و به نقل از مدیاست، ناپولی با راهنمایی کارلو آنچلوتی فصل جدید رقابت های سری A را خوب شروع کرد و در دو دیدار نخست خود توانست با پیروزی برسد اما تیم آنچلوتی در دیدار سوم بد جوری تن به شکست داد.

ناپولی در هفته سوم در خانه سامپدوریا به میدان رفت و با سه گل تن به شکست داد تا شرایط برای این تیم سخت گردد. با وجود این که تیم آنچلوتی شکست سنگینی را متحمل شد اما این مربی تاکید نمود که این او احتیاج به تغییر ندارد.

آنچلوتی گفت : وظیفه یک مربی این است که در تیم جدید خود عملکرد کیفی را بالا برد. هر مربی تفکرات خاص خود را دارد البته باید او دستاوردهای گذشته یک تیم را هم از بین نبرد و آنها را هم تقویت کند. من می خواهم تفکرات جدید خود را در ناپولی حاکم کنم اما بدون این که پیشرفت تیم در گذشته را نادیده بگیرم.

او ادامه داد: دوست ندارم که دستاوردهای ساری را به کلی در ناپولی از بین ببرم، بلکه آنها را تقویت خواهم کرد. در شرایط کنونی روی بازی مستقیم تاکید داریم. هنوز برای هماهنگ تر شدن به زمان احتیاج داریم. نباید عجله کرد. امیدوارم که در دیدارهای بعدی عملکرد بهتری از خود نشان دهیم.

ناپولی در دو دیدار قبلی برابر لاتزیو و میلان توانست به پیروزی برسد اما این شکست سنگین باعث شد تا این تیم از همین ابتدا سه امتیاز از یوونتوس عقب افتد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "واکنش آنچلوتی بعد از شکست سنگین ناپولی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش آنچلوتی بعد از شکست سنگین ناپولی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید