واکنش تندِ بارسلونا به اظهارات کلوپ در خصوص نیوکمپ

به گزارش وبلاگ پردازش هوشمند، تهران- خبرنگاران- اظهارات تحریک آمیز روز گذشته سرمربی تیم لیورپول در رابطه با استادیوم نیوکمپ، واکنش تند باشگاه بارسلونا را به همراه داشت.

واکنش تندِ بارسلونا به اظهارات کلوپ در خصوص نیوکمپ

به گزارش وبلاگ پردازش هوشمند، روزنامه مارکا اسپانیا روز سه شنبه نوشت: یورگن کلوپ سرمربی تیم لیورپول روز گذشته با گفتن جمله نیوکمپ دژ فوتبال اروپا نیست، طرفداران آبی اناری ها را به شدت تحریک کرد؛ اظهارنظری که باشگاه کاتالونیایی را مجبور به واکنش کرد.

بر این اساس، قهرمان لالیگا در اقدامی که می توان آن را اولین جنگ روانی واقعی پیش از بازی رفت نیمه نهایی مابین این 2 تیم در نیوکمپ تلقی کرد، با استفاده از توییتر نسبت به اظهارات مرد آلمانی واکنش تندی نشان داد.

بارسلونا در حساب رسمی توییتر خود ویدئویی را منتشر کرد که در متن ضمیمه آن نوشته شده بود: این نیوکمپ است، خانه ما، قلعه ما، دژ ما.

با این وجود، جدا از اظهارات تحریک کننده در خصوص نیوکمپ، کلوپ حریف اسپانیایی را مورد تمجید نیز قرار داده و تاکید نموده بود: زمانی که مقابل بارسلونا بازی می کنید، شما هرگز گزینه محتمل پیروزی نیستید؛ چالش بزرگی در انتظار ماست. تاکنون هرگز در بارسلون بازی ننموده ام، بنابراین باید از کارهایی که سایر تیم ها مقابل بارسا انجام داده اند اجتناب کنم و آن هم اشتباه نکردن است.

ورزشی**3991**9129

منبع: ایرنا

به "واکنش تندِ بارسلونا به اظهارات کلوپ در خصوص نیوکمپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش تندِ بارسلونا به اظهارات کلوپ در خصوص نیوکمپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید