پاسخ مسوولان به خبرنگاران خسارت دیده: اتومبیل شخصی نمی آوردید

به گزارش وبلاگ پردازش هوشمند، مدیرعامل باشگاه سپاهان به صراحت خبرنگاران و عکاسان را بابت خسارت هایی که دیده اند مقصر می داند. بدون اینکه حتی در یک جمله بابت اتفاقاتی که برای آن ها افتاده عذرخواهی کند!

پاسخ مسوولان به خبرنگاران خسارت دیده: اتومبیل شخصی نمی آوردید

پاسخ مسوولان به وبلاگ پردازش هوشمند خسارت دیده: اتومبیل شخصی نمی آوردید

ماشین های تان را نمی آوردید! به همین راحتی... این پاسخی است که مسوولان برگزاری مسابقه به وبلاگ پردازش هوشمند و عکاسانی می دادند که ماشین های شان مورد اصابت چوب و سنگ طرفداران قرار گرفته بود و با خسارت های زیادی روبرو شده بود. این پاسخی است که مسوولان حتی به خبرنگاری دادند که ماشینش آتش زده شد و به همین راحتی از کنار تمام فجایعی که مسوول مستقیم آن بودند گذشتند.

یکی، دو ساعت بعد از انتها بازی سپاهان - پرسپولیس بود که فیلم هایی از ماشین های خسارت دیده وبلاگ پردازش هوشمند و عکاسان در شبکه های اجتماعی پخش شد. اتومبیل هایی که همگی پلاک تهران داشتند و بهانه ای شده بودند برای انتقام جویی بی پایه و اساس طرفداران اصفهانی که از تیم تهرانی شکست خورده بودند. انتقامی که هزینه اش را باید سایر طرفداران، وبلاگ پردازش هوشمند و عکاسان بپردازند!

آنچه از اصل این فجایع تأسف بارتر است اما واکنش مسوولان برگزاری مسابقات به همه این اتفاقات است. مسعود تابش، مدیرعامل باشگاه سپاهان در برنامه زنده تلویزیونی، در واکنش به خسارت هایی که به خودروی وبلاگ پردازش هوشمند و عکاسان وارد شده، این طور می گوید: از کجا معلوم طرفداران سپاهان بوده اند که به ماشین ها خسارت زده اند. خیلی از ماشین ها اصلا در پارکینگ استادیوم نبوده اند. من نمی دانم چه کسی به وبلاگ پردازش هوشمند گفته که ماشین هایشان را به پارکینگ نبرند. به وبلاگ پردازش هوشمند و عکاسان ماشین اختصاص داده شد و قرار نبود ماشین شخصی خودشان را بیاورند. ما خودمان هم با ماشین شخصی به آن جا نمی رویم. اطلاع رسانی شده بود که با ماشین شخصی به استادیوم بیایند. طرفداران هم می توانستند از پارکینگ عمومی استادیوم استفاده نمایند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان به صراحت وبلاگ پردازش هوشمند و عکاسان را بابت خسارت هایی که دیده اند مقصر می داند. بدون اینکه حتی در یک جمله بابت اتفاقاتی که برای آن ها افتاده عذرخواهی کند!

-

علاوه بر خسارت های اقتصادی، مسابقه سپاهان - پرسپولیس خسارت های جانی زیادی هم برجای داشته از چشم های کودکی که آسیب دید تا هواداری که بینایی اش را از دست داده. چه کسی جوابگوی کودکی است که در اوایل سال های زندگی اش به خاطر بی مسوولیتی عده ای از دیدن زیبایی های جهان محروم می گردد؟ حتی این آسیب ها هم ارزش یک عذرخواهی ساده را از سوی مسوولان برگزاری مسابقه نداشته است؟ کسانی که مسوول برقراری نظم و امنیت استادیوم بوده اند و نتوانسته اند مسوولیت خود را به درستی انجام دهند.

با این حال اما هیچ یک از مسوولان برگزاری مسابقات، حاضر نیستند بخشی از مسوولیت های ناشی از این اتفاقات را برعهده بگیرند و بابت اتفاقاتی که اتفاق افتاده، عذرخواهی نمایند.

2 - 400

منبع: ایران ورزشی

به "پاسخ مسوولان به خبرنگاران خسارت دیده: اتومبیل شخصی نمی آوردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ مسوولان به خبرنگاران خسارت دیده: اتومبیل شخصی نمی آوردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید