ادامه ماجرای یک مدرسه که زیرآب رفت

به گزارش خبرنگاران، ماجرای زیر آب رفتن مدرسه ای در منطقه سیلاخور با احداث سد مروک و همچنین تخریب مدرسه ای دیگر در این منطقه از سوی شرکت آب منطقه ای لرستان موضوعی بود که در جلسه قبلی شورای آموزش و پرورش لرستان مطرح شد، این امر موجب واکنش استاندار و تعیین ضرب الاجل برای آب منطقه ای شد تا اقدامات لازم را برای رفع این مشکل انجام دهد.

ادامه ماجرای یک مدرسه که زیرآب رفت

دستور استاندار روی زمین ماند

این در حالیست که رضا زینی وند مدیرکل آموزش و پرورش لرستان در جلسه امروز شورای آموزش و پرورش لرستان در سخنانی، اظهار داشت: این امر تا کنون از سوی شرکت آب منطقه ای لرستان عملیاتی نشده است.

وی با بیان اینکه یکی از مصوبات شورای آموزش پرورش، تکلیف بر شرکت آب منطقه ای لرستان برای ساخت مدرسه روستای گوشه در بخش سیلاخور که زیر آب سد مروک رفته، بوده است، گفت: متاسفانه علیرغم دستور و پیگیری های صورت گرفته تا کنون هیچ اقدامی از سوی شرکت آب منطقه ای لرستان انجام نشده است.

وی با بیان اینکه روز گذشته نیز بازدیدی در این رابطه داشتیم و فرماندار شهرستان دورود نیز در این رابطه جلسه برگزار کردند، گفت: این در حالیست هیچ گونه اقدامی صورت نگرفته و استاندار لرستان در جلسه قبل شورای آموزش و پرورش تاکید کردند که تا اول مهر ماه این مدرسه تحویل داده شود که با این روند بعید است که این امر تحقق پیدا کند.

احضار مدیرعامل شرکت آب منطقه ای

حبیب الله خجسته پور معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان نیز در این جلسه در سخنانی با بیان اینکه مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان برای حضور در جلسه امروز دعوت شده است و این در حالیست حضور پیدا نکرده است، اظهار داشت: ارتباط تلفنی نیز با ایشان داشتیم و اعلام کردند که در جلسه حضور پیدا می کند و باز هم نیامدند.

وی با بیان اینکه این امر نشان دهنده این بوده که ایشان حرفی برای گفتن ندارند، ادامه داد: به نظر من بیشتر از کارت زرد حق ایشان است و به طور قطع بنده امروز ایشان را احضار می کنم و باید پاسخگوی قولی که در محضر استاندار داده اند باشند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان با تاکید بر اینکه مدیری که توانایی انجام کاری را ندارد نباید قول بدهد، وقتی قول داد باید انجام بدهد و اگر هم انجام نداد باید در جلسه حضور پیدا کند و دلیل انجام نشدن قول را توضیح بدهد، گفت: به طور حتم با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

منبع: mehrnews.com

به "ادامه ماجرای یک مدرسه که زیرآب رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادامه ماجرای یک مدرسه که زیرآب رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید