استقبال واعظی از برگزاری کنسرت های خیابانی

رئیس دفتر رئیس جمهوری کشورمان در خصوص برگزاری کنسرت های خیابانی اظهار کرد: فکر می کنم ابتکار بسیار خوبی است و باید از برگزارکنندگان و هنرمندانی که در این کار مشارکت دارند، تقدیر گردد.

استقبال واعظی از برگزاری کنسرت های خیابانی

به گزارش خبرنگاران، محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور و معاون ریاست جمهوری در حاشیه برگزاری کنسرت های رایگان ارکستر سازهای ملی با خوانندگی محمد معتمدی، اظهار کرد: با توجه به محدودیت هایی که در برگزاری کنسرت در تهران و سایر شهرها داریم و هزینه بسیار بالایی که برای برگزاری هر کنسرت صرف می گردد، مردم هم متحمل هزینه های تهیه بلیت می شوند و معمولا یک قشر خاص می توانند از کنسرت ها استفاده نمایند.

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به این که ممکن است برگزاری کنسرت خیابانی در مقایسه با اجراهای داخل سالن کیفیت کمتری داشته باشد، ادامه داد: اما مهم این است که کنسرت های خیابانی کاملا رایگان و در فضایی مناسب موجبات شادی مردم را فراهم می نماید.

واعظی گفت: من فکر می کنم ابتکار بسیار خوبی است و از برگزارنمایندگان و هنرمندانی که در این کار مشارکت دارند، باید تقدیر گردد.

او توضیح داد: قطعا دولت هم باید کمک کند و در حال حاضر هم معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان حامی امشب این جا هستند و این نشان دهنده این است که دولت در برگزاری چنین فضاهایی جدی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "استقبال واعظی از برگزاری کنسرت های خیابانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال واعظی از برگزاری کنسرت های خیابانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید