تب فروش لپ تاپ فروکش می نماید

کارشناسان فعال در حوزه فناوری به تازگی برآورد و اعلام نموده اند که میزان فروش لپ تاپ در نیمه دوم امسال میلادی صعودی و افزایشی نخواهد بود.

تب فروش لپ تاپ فروکش می نماید

به گزارش خبرنگاران، با اینکه روند میزان فروش لپ تاپ در سه ماهه اول و دوم سال 2019 مثبت و افزایشی گزارش و اعلام شد، اما حالا کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری به تازگی برآورد نموده اند که آمار فروش این محصولات در فصل سوم و چهارم امسال میلادی چندان مثبت و قابل قبول نخواهد بود.

آنها علت فروش نسبتا خوب و موفقیت آمیز لپ تاپ در نیمه نخست 2019 را تحت تاثیر برنامه های تامین انبار شرکت های تولیدکننده در واکنش به احتمال اعمال تعرفه های گمرکی جدید از سوی دولت ترامپ، ریاست جمهوری آمریکا عنوان نموده اند. در واقع، در صورت اعمال تعرفه های 25 درصدی از سوی دولت آمریکا بر روی محصولات چینی، شرکت ها مجبورند اقدامات احتیاطی که در نهایت منجر به افزایش خرید محصولاتشان می گردد، را انجام دهند.

بر اساس گزارش وب سایت TechSpot، آنها در ادامه اظهارات خود خاطرنشان نموده اند: در صورت پر و تکمیل شدن ظرفیت انبارهای تامین شرکت های تولیدکننده و توزیع کننده دستگاه های الکترونیکی و همچنین کاهش عرضه تراشه های پردازنده اینتل، میزان فروش لپ تاپ در فصل سوم و چهارم سال 2019 میلادی به شدت کاهش پیدا خواهد نمود. این در حالیست که تولیدکنندگان لپ تاپ نیز تحت تایر عدم حصول اطمینان از استقبال بازار، هنوز علاقه و تمایل چندانی به استفاده از محصولات AMD نشان نداده اند.

البته بعضی دیگر از تحلیلگران، علت دیگری را نیز برای کاهش فروش لپ تاپ در ماههای آینده عنوان نموده اند و آن نیز ضعف مالی چین و به طور کلی رکود بازارهای جهانی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تب فروش لپ تاپ فروکش می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تب فروش لپ تاپ فروکش می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید