یادداشت تغییرات تاکتیکی شیاطین سرخ چگونه به دست ترشتگن رسید

به گزارش وبلاگ پردازش هوشمند، تهران- خبرنگاران- در جریان دیدار تیم های بارسلونا و منچستر یونایتد در نیوکمپ نارک آندره ترشتگن به یادداشتی برخورد که حاوی تغییرات تاکتیکی تیم تحت راهنمایی اوله گانر سولسشر بود؛ اتفاقی که از چشم دوربین های تلویزیونی مخفی ماند.

یادداشت تغییرات تاکتیکی شیاطین سرخ چگونه به دست ترشتگن رسید

به گزارش روز آدینه وبلاگ پردازش هوشمند، روزنامه آ.اس اسپانیا نوشت: تنها چند روز پس از حذف شیاطین سرخ از لیگ قهرمانان توسط آبی اناری ها در نیوکمپ، ویدئوهایی منتشر شده که نشان می دهد چگونه یادداشت های یکی از اعضای کادر فنی یونایتد در جریان بازی به دست گلر بارسا رسیده است.

این حادثه در ابتدای امر نه توسط دوربین های تلویزیونی ثبت شد و نه از سوی طرفداران پشت دروازه بارسا، بلکه تصاویر منتشر شده از سوی شبکه تلویزیونی گل اسپانیا چگونگی رسیدن یادداشت کایران مک کنا دستیار سرمربی یونایتد به دستکش های ترشتگن را برملا کرد.

تصاویر ضبط شده در جریان نیمه دوم بازی نشان می دهد که سولسشر یادداشتی را که حاوی دستورات تغییر تاکتیکی و سیستم بازی یونایتد بوده به مارکوس رشفورد می رساند. مهاجم قرمزها دستورات را به تیم منتقل می نماید و پس از چند دقیقه نگه داشتن برگه در دستانش در نهایت پس از برخوردی با جرارد پیکه خارج از محوطه جریمه بارسا آن را روی زمین می اندازد.

در ادامه ترشتگن برگه را از روی زمین برداشته و آغاز به خواندن آن می نماید، علاوه بر این این شبکه پیروز شد تا برگه مذکور را به دست آورده و تصویر آن را که نشان دهنده تغییر سیستم از 4-3-1-2 به 4-4-2 بوده و نام تک تک بازیکنان یونایتد به همراه پست جدیدشان در آن درج شده است، منتشر کند.

با این حال تغییر تاکتیکی سولسشر هیچ کمکی به یونایتدهایی که در انتها با 3 گل مغلوب کاتالان ها شدند، نکرد.

شاگردان سولسشر بدنبال حذف از لیگ قهرمانان در لیگ برتر جزیره باید سه بازی سخت و سرنوشت ساز را به منظور قرر دریافت در جمع چهار تیم صدر جدول و کسب سهمیه فصل بعد لیگ قهرمانان انجام دهند. آنها یکشنبه به میهمانی اورتون می روند و در ادامه نیز باید در اولدترافورد به مصاف منچسترسیتی و چلسی بروند.

شیاطین سرخ در حالی که نبرد برای کسب 2 سامیه باقی مانده لیگ قهرمانان در روزهای انتهای فصل به اوج خود می رسد، هم اکنون با 2 امتیاز اختلاف نسبت به آرسنال رده چهارمی و چلسی رده پنجمی در رتبه ششم جای داشته و با تیم رده سومی تاتنهام سه امتیاز فاصله دارند.

ورزشی**3991**9129

منبع: ایرنا

به "یادداشت تغییرات تاکتیکی شیاطین سرخ چگونه به دست ترشتگن رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یادداشت تغییرات تاکتیکی شیاطین سرخ چگونه به دست ترشتگن رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید